مشاوره : 0622 617 -0939
دوربین مداربسته مخفی جدید آیدیس در اینترسک ۲۰۱۸


: 176

شرکت کره ای آیدیس به عنوان تولید کننده سیستم دوربین مدار بسته از سال ۱۹۹۷ کار خود را شروع کرده و از همان ابتدا خود را به عنوان پیشرو در صنعت امنیت نظارت تصویری معرفی کرد.

دوربین مداربسته مخفی جدید آیدیس در اینترسک ۲۰۱۸

 

شرکت آیدیس

شرکت کره ای آیدیس به عنوان تولید کننده سیستم دوربین مدار بسته از سال ۱۹۹۷ کار خود را شروع کرده و از همان ابتدا خود را به عنوان پیشرو در صنعت امنیت نظارت تصویری معرفی کرد. این شرکت در زمینه تبدیل از سیستم آنالوگ به آی پی همواره جزو پیشروان صنعت نظارت تصویری می باشد. انتخاب به عنوان بزرگ ترین تولید کننده دوربین مدار بسته در کشور کره جنوبی از افتخارات این برند به حساب می آید، برخی از مهمترین افتخارات این شرکت عبارتند از:

قرار گرفتن در لیست ده برند برتر دنیا در گزارش سالانه مجله top security A&S در سال ۲۰۱۶، قرار گرفتن جزو ده برند برتر دنیا در زمینه تولید  مرکز کنترل ضبط در سال ۲۰۱۶ در گزارش IHS، بزرگترین تولید کننده سیستم نظارت تصویری در کشور کره جنوبی و بسیاری از موارد دیگر می باشد.

آیدیس از دوربین مخفی حرفه ای جدید مدل DC-V3213XJ خود در اینترسک ۲۰۱۸ رونمایی کرد، این دوربین با دو نوع لنز متفاوت به بازار ارائه شد، مدل ابتدایی دارای لنز ثابت با فاصله کانونی ۴٫۳ میلیمتر و دیگری با لنز ۲٫۵ میلیمتر دارد. دوربین جدید آیدیس، قابلیت نصب آسان و اضافه شدن فوری روی دستگاههای ضبط تحت شبکه را با استفاده از آی پی دارد و مشتریان می توانند به راحتی این دوربین را به سیستم های خود اضافه نمایند و به این وسیله بصورت پنهانی با توجه به نیازشان از اموال و دارایی های خود حفاظت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آیدیس به قسمت ” آیدیس ” مراجعه کنید.

دوربین مخفی آیدیس سازگار با سیستم های ضبط برند های مختلف

دوربین مداربسته مخفی جدید آیدیس با رزولوشن دو مگا پیکسل با Full HD، قابلیت صدای دو طرفه ( میکروفن و اسپیکر)، ورودی و خروجی مجزای آلارم، تغذیه از طریق POE (Power Over Ethernet)، فیلتر حذف نور مادون قرمز ( ICR)، مجهز به تکنولوژی تصویر برداری با کیفیت در محیط های با چند نور متفاوت WDR (Wide Dynamic Range)، پشتیبانی از پروتکل جهانی ONVIF جهت برقراری ارتباط با دستگاههای ضبط برند های دیگر از ویژگی های مهم این دوربین مخفی شرکت آیدیس می باشد.

مشتریان و کاربران استفاده کننده از این مدل از دوربین های آیدیس، می توانند با استفاده از کارت های SD که روی دوربین نصب می شود با استفاده از قابلیت Idis Smart Failover، در صورت قطع ارتباط دوربین و مرکز ضبط تحت شبکه، اقدام به ضبط موقت تصویر دوربین مدار بسته روی SD کارت کرده و پس از برقراری مجدد ارتباط بین دوربین مدار بسته و مرکز کنترل، تصاویر در جای خود و روی هارد دیسک NVR قرار می گیرند، بدین ترتیب کاربر متوجه قطع ارتباط دوربین مدار بسته با مرکز ضبط تصویر نمی شود.

پیتر کیم مدیر ارشد شرکت آیدیس در نمایشگاه اینترسک در خصوص ارائه دوربین مدار بسته مخفی جدید خود، به رسانه ها گفت: دوربین جدید مخفی تولید شده توسط آیدیس با بهره گیری از تکنولوژی جدید باعث شده تا ما بتوانیم در بخش های مختلف بازار مثل خرده فروش و شبکه بانکی حرف برای گفتن داشته باشیم و تقاضای بیشتری هر روز از این بازارها به سمت ما سرازیر شود. در واقع می توان گفت این سری از دوربین ها باعث تقویت میزان قدرتمندی محصولات ما نزد مشتریان شده است.